Čtyřlístek v pohádce. Čtyřlístek v pohádce a Čtyřlístek a drak

Čtyřlístek v pohádce. Čtyřlístek v pohádce a Čtyřlístek a drak, CD - Ljuba Štíplová, Jaroslav Němeček

Čtyřlístek v pohádce. Čtyřlístek v pohádce a Čtyřlístek a drak, CD - Ljuba Štíplová, Jaroslav Němeček od značky se skvělou pověstí SUPRAPHON je k dostání výhodně. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny. Čtyřlístek v pohádce. Čtyřlístek v pohádce a Čtyřlístek a drak, CD - Ljuba Štíplová, Jaroslav Němeček nyní za 298 Kč

298 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Čtyřlístek v pohádce. Čtyřlístek v pohádce a Čtyřlístek a drak, CD - Ljuba Štíplová, Jaroslav Němeček. Audio CD, na kterém najdete dva příběhy slavné komiksové čtveřice v podání Tomáše Hanáka, Milana Šteindlera, Davida Novotného a Magdaleny Reifové. Příběhy doprovází veselé písničky, v nichž se všichni představitelé komiksových postaviček zvláště vyřádí.

Další vlastnosti: Žánr pro děti a mládež. Autor Ljuba Štíplová. Nakladatelství SUPRAPHON. Čte Václav Vydra. Režie Lída Engelová. Skladatel hudby Vadim Petrov. Vydavatel SUPRAPHON. Autor Jaroslav Němeček. Čte David Novotný. Čte Tomáš Hanák. Čte Magdalena Reifová. Čte Milan Šteindler. . . . . . . . .

Název:
Čtyřlístek v pohádce. Čtyřlístek v pohádce a Čtyřlístek a drak, CD - Ljuba Štíplová, Jaroslav Němeček
Výrobce:
SKU:
176783

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V dnešní uspěchané době je nejlepším darem je audiokniha. V Knihkupectví Vašíček si vyberete z pestré škály audioknih namluvených vašimi oblíbenci. V sortimentu také najdete kvalitní čtečky elektronických knih od prověřených výrobců. Knihkupectví Vašíček nabízí audioknihy a ebooky, vše od vaši oblíbené literatury po nejnovější bestsellery. Ušetřete čas online nákupem na Knihkupectví Vašíček a udělejte radost svým blízkým.
Vybírejte z nabídky
3633
produktů
206
ověřených dodavatelů
1
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Knihkupectví Vašíček