Jako bychom dnes zemřít měli. Drama života

Jako bychom dnes zemřít měli. Drama života, kněžství a mučednické smrti číhošťského faráře P. Josefa Toufara, CD - Miloš Doležal

Nakladatelství Tebenas pro vás přináší audioknihu Jako bychom dnes zemřít měli. Drama života, kněžství a mučednické smrti číhošťského faráře P. Josefa Toufara, CD - Miloš Doležal od autora Miloš Doležal. Knihu namluvil/a Jana Franková. Audiokniha dostupná za nejnižší cenu.

224 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Obsáhlý životopisný portrét patera Josef Toufara, který zemřel v roce 1950 následkem mučení při výsleších StB. Text doplňuje obsáhlá obrazová příloha. "Kniha roku 2012" v anketě Lidových novin.

Další informace: Žánr historie

Autor Miloš Doležal

Rok vydání 2016

Jazyk české

Nakladatelství Tebenas

Čte Jana Franková

Režie Markéta Jahodová

Vydavatel Tebenas

Žánr Neobyčejné osudy

Název:
Jako bychom dnes zemřít měli. Drama života, kněžství a mučednické smrti číhošťského faráře P. Josefa Toufara, CD - Miloš Doležal
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
8594177770092

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V dnešní uspěchané době je nejlepším darem je audiokniha. V Knihkupectví Vašíček si vyberete z pestré škály audioknih namluvených vašimi oblíbenci. V sortimentu také najdete kvalitní čtečky elektronických knih od prověřených výrobců. Knihkupectví Vašíček nabízí audioknihy a ebooky, vše od vaši oblíbené literatury po nejnovější bestsellery. Ušetřete čas online nákupem na Knihkupectví Vašíček a udělejte radost svým blízkým.
Vybírejte z nabídky
3635
produktů
207
ověřených dodavatelů
1
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Knihkupectví Vašíček