Kdo to psal

Kdo to psal, ten to čte. Pohádky pro malé i velké, CD - Arnošt Goldflam, Václav Havel, Petr Šabach, Ivan Martin Jirous, Zdeněk Svěrák

Nakladatelství Radioservis pro vás přináší audioknihu Kdo to psal, ten to čte. Pohádky pro malé i velké, CD - Arnošt Goldflam, Václav Havel, Petr Šabach, Ivan Martin Jirous, Zdeněk Svěrák od autora Arnošt Goldflam. Knihu namluvil/a Arnošt Goldflam. Audiokniha dostupná za nejnižší cenu.

179 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Své pohádky pro malé i velké čtou: Václav Havel (Pižďuchové), Arnošt Goldflam (Tatínek a nemocný pan president), Ivan Martin Jirous (Co dělají noční skřítci), Zdeněk Svěrák (O požáru mlýna) a Petr Šabach (Vánoční pohádka).

Další informace: Žánr pro děti a mládež

Autor Arnošt Goldflam

Rok vydání 2002

Jazyk české

Nakladatelství Radioservis

Čte Arnošt Goldflam

Vydavatel Radioservis

Autor Václav Havel

Autor Petr Šabach

Název:
Kdo to psal, ten to čte. Pohádky pro malé i velké, CD - Arnošt Goldflam, Václav Havel, Petr Šabach, Ivan Martin Jirous, Zdeněk Svěrák
Výrobce:
SKU:
8590236030923

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V dnešní uspěchané době je nejlepším darem je audiokniha. V Knihkupectví Vašíček si vyberete z pestré škály audioknih namluvených vašimi oblíbenci. V sortimentu také najdete kvalitní čtečky elektronických knih od prověřených výrobců. Knihkupectví Vašíček nabízí audioknihy a ebooky, vše od vaši oblíbené literatury po nejnovější bestsellery. Ušetřete čas online nákupem na Knihkupectví Vašíček a udělejte radost svým blízkým.
Vybírejte z nabídky
3787
produktů
213
ověřených dodavatelů
1
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Knihkupectví Vašíček