Než stromům dojde dech. Jak se stromy učí zvládat změnu klimatu a proč nás les zachrání

Než stromům dojde dech. Jak se stromy učí zvládat změnu klimatu a proč nás les zachrání, když mu to dovolíme, CD - Peter Wohlleben

Nakladatelství Nakladatelství Kazda pro vás přináší audioknihu Než stromům dojde dech. Jak se stromy učí zvládat změnu klimatu a proč nás les zachrání, když mu to dovolíme, CD - Peter Wohlleben od autora Peter Wohlleben. Knihu namluvil/a Aleš Procházka. Audiokniha dostupná za nejnižší cenu.

358 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Audiokniha Než stromům dojde dech je vyznáním lásky stromům a současně výzvou, abychom konečně začali chránit přírodu a pečovat o její nekonečnou mnohotvárnost, i když se nám doposud nepodařilo zcela pochopit její provázanost.

Další informace: Žánr naučná

Autor Peter Wohlleben

Rok vydání 2021

Jazyk české

Nakladatelství Nakladatelství Kazda

Čte Aleš Procházka

Překlad Dagmar Heeg

Vydavatel Nakladatelství Kazda

Název:
Než stromům dojde dech. Jak se stromy učí zvládat změnu klimatu a proč nás les zachrání, když mu to dovolíme, CD - Peter Wohlleben
Zařazení:
SKU:
8594201410147

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V dnešní uspěchané době je nejlepším darem je audiokniha. V Knihkupectví Vašíček si vyberete z pestré škály audioknih namluvených vašimi oblíbenci. V sortimentu také najdete kvalitní čtečky elektronických knih od prověřených výrobců. Knihkupectví Vašíček nabízí audioknihy a ebooky, vše od vaši oblíbené literatury po nejnovější bestsellery. Ušetřete čas online nákupem na Knihkupectví Vašíček a udělejte radost svým blízkým.
Vybírejte z nabídky
3645
produktů
209
ověřených dodavatelů
1
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Knihkupectví Vašíček