Zvládněte stres metodou Inner Game. Jak se vyrovnat s nástrahami života a dosáhnout vnitřní stability

Zvládněte stres metodou Inner Game. Jak se vyrovnat s nástrahami života a dosáhnout vnitřní stability, CD - W. Timothy Gallwey

Nakladatelství Lumeni pro vás přináší audioknihu Zvládněte stres metodou Inner Game. Jak se vyrovnat s nástrahami života a dosáhnout vnitřní stability, CD - W. Timothy Gallwey od autora W. Timothy Gallwey. Knihu namluvil/a Aleš Zbořil. Audiokniha dostupná za nejnižší cenu.

570 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Společně se svým týmem známý poradce, kouč a tvůrce jedinečného metodologického přístupu k rozvoji osobnosti "Inner Game" v této audioknize aplikuje principy metody (známé převážně ze sportu) na problematiku stresu.

Další informace: Žánr psychologické

Autor W. Timothy Gallwey

Rok vydání 2012

Jazyk české

Nakladatelství Lumeni

Čte Aleš Zbořil

Vydavatel Lumeni

Žánr Rádci pro šťastný a úspěšný život

Název:
Zvládněte stres metodou Inner Game. Jak se vyrovnat s nástrahami života a dosáhnout vnitřní stability, CD - W. Timothy Gallwey
Výrobce:
SKU:
8595608690057

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
V dnešní uspěchané době je nejlepším darem je audiokniha. V Knihkupectví Vašíček si vyberete z pestré škály audioknih namluvených vašimi oblíbenci. V sortimentu také najdete kvalitní čtečky elektronických knih od prověřených výrobců. Knihkupectví Vašíček nabízí audioknihy a ebooky, vše od vaši oblíbené literatury po nejnovější bestsellery. Ušetřete čas online nákupem na Knihkupectví Vašíček a udělejte radost svým blízkým.
Vybírejte z nabídky
3645
produktů
209
ověřených dodavatelů
1
Zapojených E-SHOPŮ
© Copyright 2018 - 2021 - 
Knihkupectví Vašíček